TIP: V prípadě overeného DIČ je možno nakupovať bez DPH.
Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Opti-V®

Plamene, ktoré vytvára technológia Opti-V, prirodzene preskakujú cez polená krbu, vyletujú iskry a samotný krb pôsobí trojrozmerne, veľmi priestranne a hlboko. Patentovaná technológia načítavania plameňov je založená na kombinácii skutočného obrazu ohňa zobrazeného na obrazovke LCD s vysokým rozlíšením a techniky používanej iluzionistami s názvom Pepper's Spirit. Táto technika je založená na použití sústavy zrkadiel umiestnených v pravom uhle k sebe, čím sa znásobuje obraz na nich zobrazený.

Najpredávanejšie

165442 elektricky krb dimplex sunningdale opti v
Elektrický krb Dimplex Sunningdale Opti-V®
Expedice do 7 pracovních dnů
Kód: 207784
 
2 204 €
(1 821,49 € bez DPH)
1 položiek celkom
165442 elektricky krb dimplex sunningdale opti v
Darček
Elektrický krb Dimplex Sunningdale Opti-V®
Expedice do 7 pracovních dnů
1 821,49 € bez DPH
2 204 €

Technologie Opti-V® zvuk praskání hořícího dřeva, perfektní efekt plamene, topení až 2 kW, dálk. ovladač, dig. termostat

Kód: 207784

Efekt plameňa uvedený v sortimente Dimplex v roku 2013.

Elektrické krby Opti-V® sú ďalším krokom vo vývoji technológie ilúzie plameňa. Plamene vytvárané technológiou Opti-V prirodzene preskakujú po polenách krbu, iskria a samotný krb sa tak javí ako trojrozmerný, veľmi priestranný a hlboký.

Patentovaná technológia načítavania plameňov je založená na kombinácii skutočného obrazu ohňa zobrazeného na LCD obrazovke s vysokým rozlíšením a techniky používanej iluzionistami s názvom Pepper's Spirit. Táto technika je založená na použití sústavy zrkadiel umiestnených v pravom uhle k sebe, čím sa znásobuje obraz na nich zobrazený. Vďaka tejto kombinácii vyzerá krb mimoriadne priestranne a plamene vytvárajú dojem trojrozmernosti. Dojem prirodzenosti ešte umocňuje jemný zvuk praskajúcich krbových polien z reproduktorov.