TIP: V prípadě overeného DIČ je možno nakupovať bez DPH.
Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Vysokotlakový čistič Kränzle therm CA 12/150 +

Kód: 28782
Darček
Značka: Kränzle
4 250 € 3 512,40 € bez DPH
Expedícia do 10 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
17.10.2023
Nový rad profesionálnych vysokotlakových horúcovodných / parných strojov s naftovým ohrevom na podvozku s navíjacím bubnom (15 m vysokotlakovej hadice) v základnej výbave. S pracovným tlakom 150 Barov a prietokom 720 l / hod je tento stroj vhodný pre všestranné priemyselné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny kompaktný vysokotlakový horúcovodný/parný čistič Kränzle therm CA 12/150+ so 400V naftovým ohrevom v sebe spája množstvo technických inovácií, ktoré zabezpečujú najvyšší výkon, spoľahlivosť, bezpečnosť a komfort obsluhy pri každodennom používaní! Znak + v názve výrobku znamená aj integrovaný navíjací bubon so sklopnou kľukou.
Okamžite pripravený bojovať so špinou!

Všetko, čo potrebujete na okamžité spustenie vysokotlakového zariadenia, je súčasťou základného vybavenia! Integrovaná, odolná 15 m vysokotlaková hadica s dvojitou vrstvou oceľovej tkaniny v navíjacom bubne so sklopnou kľukou, moderná pištoľ Kränzle M2000 s nadstavcom, nástavcom z nehrdzavejúcej ocele a plochou tryskou veľkosti 045, držiak na navíjanie napájacieho kábla, prednastavený základný vodný filter Kränzle, plne nastaviteľný pracovný tlak, funkcia Total-Stop a mnoho ďalších výhod!

Nastaviteľný horák - vďaka termostatu môžete plynule regulovať teplotu vody. Požadovanú teplotu vody na vstrekovanie možno jednoducho nastaviť pomocou otočného ovládača na ovládacom paneli. Komplexné bezpečnostné opatrenia transformujú Kränzle therm na úplne spoľahlivé, ekologické, čisté a tiché výrobky. Technológia Kränzle vám pomáha šetriť vodu a energiu - s maximálnou účinnosťou! S pracovným tlakom 150 barov a prietokom 12 l/min (720 l/hod) je tento stroj vhodný na všestranné priemyselné aplikácie.

Extrémne stabilná a robustná konštrukcia s veľkými kolesami a prednou a zadnou ochranou proti nárazu umožňuje jednoduchú prepravu aj v nerovnom teréne a zaručuje vysokú stabilitu počas prevádzky. Malé prekážky a dlhšie vzdialenosti tak možno prekonať bez väčších problémov.
Jednoduchá manipulácia s príslušenstvom, príjemné a jednoduché ovládanie! Vďaka integrovanej brzde možno zariadenie zabrzdiť kdekoľvek!
Integrovaný navíjací bubon so sklopnou kľukou na jednoduché navíjanie 15-metrovej vysokotlakovej hadice s dvojitým oceľovým opletom. Umožňuje ideálnu realizáciu zásad prehľadnosti a usporiadanosti. Už žiadne zamotané a nedbalo odložené hadice, ktoré je potrebné najprv nájsť a rozmotať, kým sa začne práca. A to znamená podstatné predĺženie životnosti hadice a úsporu vášho času!
Regulácia tlaku umožňuje nastaviť prevádzkové tlaky tak, aby vyhovovali akejkoľvek úlohe presne podľa vašich požiadaviek.
Regulácia teploty. Požadovanú teplotu vody na vstrekovanie možno ľahko nastaviť pomocou otočnej rukoväte.
Moderný dizajn pištole M2000 s nadstavcom teraz umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu nástavcov a príslušenstva (pištoľ a nástavec s tryskou už nie sú jeden kus).
Súčasťou tlakovej umývačky je manometer z nehrdzavejúcej ocele.
Systém Total-Stop na okamžité zastavenie, zvyšuje životnosť tesnenia a znižuje spotrebu energie. Vysokotlakové čističe bez systému Total-Stop prepnú jednotku do režimu zníženého tlaku obtoku, keď je pištoľ zatvorená. Voda bude cirkulovať pri zostatkovom tlaku približne 10 barov. Modely s funkciou Total-Stop v tomto prípade vypnú motor. Vysokotlakové čerpadlo a pohon sa stanú ľahšími, čím sa výrazne zvýši životnosť stroja a úspora energie.
Premyslený úložný systém, praktické uloženie vysokotlakovej pištole a príslušenstva priamo na ráme stroja, všetko na jednom mieste a vždy po ruke!
Pripojenie k sieti (400 V zásuvka) zabezpečuje 7,5 m dlhý napájací kábel. Napájací kábel možno jednoducho navinúť na držiak, ktorý je súčasťou zariadenia.
S nádržou na vodu. Vo všetkých modeloch Therm slúži veľká nádrž na vodu ako zásobník vody a nárazník medzi sieťou a čerpadlom.
S prívodom čistiaceho prostriedku na strane nasávania. Čistejšie vstrekovače na strane výtlaku v každom prípade odoberajú približne 30 % energie, či už sú v prevádzke alebo nie. Pripojením nádrže na vodu je teraz možné privádzať čistiace prostriedky priamo do čerpadla, čím sa predíde obmedzeniam výkonu a zvýši sa celková úroveň účinnosti. Prísady sa preto nasávajú pri nezmenenom pracovnom tlaku.
Vysokotlaková hadica z dvoch vrstiev oceľovej tkaniny. Vďaka dvojitému oceľovému opletu hadica ešte lepšie odoláva vysokým tlakom, teplotám a opotrebovaniu spôsobenému manipuláciou.

Základné príslušenstvo je zahrnuté v cene stroja a obsahu dodávky:

1x Kränzle therm CA 12/150 + vysokotlakový horúci vodný/parný stroj (obj. č.: 414617)
1x vysokotlaková pištoľ Kränzle M2000 s nadstavcom a maticou s vnútorným závitom M22 x 1,5 (obj. č.: 12480)
1x integrovaný bubon na hadicu so sklopnou rukoväťou
1x 15-metrová integrovaná vysokotlaková hadica Kränzle DN8 s dvojitým oceľovým opletom - pre hadicový bubon (obj. č.: 44879)
1x základná plochá dýza Kränzle bez ovládania s označením D25045, s rúrkou z nehrdzavejúcej ocele a vonkajším závitom M22 x 1,5 (obj. č.: 123922-D25045)
1x základný prednastavený vodný filter (obj. č.: 13310)
Systém Total-Stop - stroj sa zastaví, keď je vysokotlaková pištoľ zatvorená, a znovu sa spustí, keď sa otvorí

Typ oleja 10 W 60
Prvá výmena oleja po 50 prevádzkových hodinách alebo 1 roku
Ďalšia výmena oleja po 500 prevádzkových hodinách alebo 1 roku
Dĺžka napájacieho kábla 7,5 m (16 A zásuvka)
Elektrické pripojenie 400 V; 7,2 A; 50 Hz
Hladina hluku 89 dB
Hmotnosť 171 kg
Riadenie prietoku ÁNO
Maximálna teplota prívodnej vody 60 °C
Množstvo vody 12 l/min ; 720 l/hod
Navíjanie bubna ÁNO
Optický systém kontroly spaľovania NO
Otáčky motora 1400 ot/min
Prevádzka s parou max. 140 °C
Bezpečnostný termostat NO
Pracovný tlak, plne nastaviteľný 30 - 150 bar
Predventilácia spaľovacej komory ÁNO
Príkon 3,8 kW
Prípustný pretlak 170 barov
Odsávanie čistiaceho prostriedku ÁNO
Predĺžený čas chodu motora NO
Nastaviteľný ohrev vysokotlakovej výstupnej vody 12 - 80 °C
Rozmery ( d x š x v ) 860 x 580 x 1220 mm
Rozmery bez bubna 860 x 580 x 970 mm
Spotreba vykurovacieho oleja 5,3 kg/
Spotreba vody max. 900 l/h
Vykurovací výkon 58 kW
Veľkosť palivovej nádrže 25 l
Veľkosť dýzy D25045
Výkon 3 kW
Vypnutie horáka v prípade nedostatku vykurovacieho oleja NO
Vysokotlaková hadica. Oceľová tkanina 15 m
Zariadenie Total-Stop ÁNO

 

Dodatočné parametre

Kategória: Teplovodné čističe
Hmotnosť: 171 kg
Výrobce: Kränzle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: